08 listopad od 1830
XXIV Wieczór teologiczny „Szlakiem śląskich kapliczek”

20 listopad od 1400
Rada Wydziału

ks. P. Sawa: 17.10 i 24.10 godz. 13.00-14.30

30.05.2018 - 13:05 (MB) | kategoria: Doktoraty i habilitacje |   Wersja do druku

Publiczna obrona pracy doktorskiej Pana mgr. lic. Marcina Imacha

Dnia 26 czerwca 2018 r. (wtorek) o godz. 14.00 w sali 302 (Katowice, ul. Jordana 18) odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pana mgr. lic. Marcina Imacha pt.: Misja ewangelizacyjna w świetle adhortacji apostolskiej Ecclesia in Medio Oriente. Promotor: Ks. prof. dr hab. Jan Górski, recenzenci: Ks. prof. dr hab. Jarosław Różański (UKSW), Ks. prof. dr hab. Zygfryd Glaeser (UO).
Elektroniczna wersja rozprawy doktorskiej będzie publicznie dostępna w Repozytorium – Biblioteka Cyfrowa UŚ, na co najmniej 10 dni przed terminem obrony rozprawy doktorskiej.
Praca doktorska wyłożona jest również do wglądu w Czytelni Biblioteki Teologicznej UŚ w Katowicach, ul. Wita Stwosza 17 a, a streszczenie rozprawy i recenzje na stronie internetowej Wydziału Teologicznego UŚ http://www.wtl.us.edu.pl/page.php?535