E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

30.05.2018 - 08:58 (MB) | kategoria: Studenckie Koła Naukowe |   Wersja do druku

Spotkanie z cyklu "Teologia z pasją"

Drodzy Studenci i Doktoranci, drodzy Maturzyści (!) - serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Teologów. Tym razem w realizowanym od trzech lat cyklu "Teologia z pasją" swój referat przedstawi Piotrek Literski z roku II teologii pastoralnej, a opowie nam o swoim doświadczeniu Camino de Santiago. Serdecznie zapraszamy.
7 czerwca (czwartek) godz. 15.30, sala 205/3. (II piętro)
Wstęp wolny także dla osób zastanawiających się nad rozpoczęciem studiów na naszym Wydziale.