E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

17.09.2018 - 22:21 (MB) | kategoria: Z życia DA |   Wersja do druku

Ogłoszenie Duszpasterstwa Akademickiego „Zawodzie” w Katowicach

Studentko/Studencie
Przeżywasz często lęk, niepokój, posiadasz niskie poczucie swojej wartości, stale szukasz potwierdzenia siebie w różnych formach aktywności zewnętrznej, masz kolejny nieudany związek, utraconą przyjaźń, zaczynasz wchodzić w jakieś uzależnienie?

Może to oznacza, że należy podjąć pracę nad sobą poprzez bezpłatną terapie grupową, która ruszy kolejny raz przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Rozmowy kwalifikujące na terapię odbędą się w dniach 8 i 15 października od godz. 16.00 na I piętrze domu katechetycznego parafii pw. Opatrzności Bożej ul. 1 maja 52 Katowice-Zawodzie.

Warto także przed rozmową odwiedzić stronę www.rozwinacskrzydla.pl