E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

12.10.2018 - 18:46 (JK) | kategoria: Z życia WTL |   Wersja do druku

XXIV Wieczór teologiczny „Szlakiem śląskich kapliczek”

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy religijnej na dwudziesty czwarty Wieczór teologiczny, który odbędzie się w czwartek, 8 listopada 2018 w auli Wydziału w Katowicach przy ul. Jordana 18. Rozpoczęcie o godz. 18.30. Tym razem zachęcamy do wędrówki szlakiem śląskich kapliczek, po których oprowadzą nas ks. prof. Jerzy Myszor, historyk i dr Maria Lipok-Bierwiaczonek, etnograf, antropolog kultury. Przy okazji spotkania będzie możliwość otrzymania zaświadczenia o uczestnictwie.