ks. B. Biela: 20.09. o godz. 11.30 do 13.00

ks. J. Szymik: 20.09. po Radzie Wydziału, czyli ok. 11.00

20.10.2018 - 00:00 (JK) | kategoria: Konferencje naukowe - zapowiedzi |   Wersja do druku

Konferencja naukowa Cantabo et psalmum dicam (Ps 57,9). Muzyka liturgiczna w życiu Kościoła

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego, Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kościelnych, oraz Archidiecezjalna Komisja Muzyki Sakralnej serdecznie zapraszają na konferencję naukową Cantabo et psalmum dicam (Ps 57,9). Muzyka liturgiczna w życiu Kościoła.
Konferencja odbędzie się 15. listopada 2018 r. w auli Wydziału Teologicznego UŚ w Katowicach, ul. Jordana 18.
W trakcie konferencji zostanie wręczona księga jubileuszowa ks. prof. Antoniemu Reginkowi.