E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

03.12.2018 - 22:56 (JK) | kategoria: Studia III stopnia (doktoranckie) |   Wersja do druku

Oferta dla doktorantów - program im. Iwanowskiej (NAWA)

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła program im. Iwanowskiej, którego celem jest zwiększenie mobilności międzynarodowej doktorantów poprzez umożliwienie im prowadzenia badań naukowych lub zajęć dydaktycznych w zagranicznych ośrodkach na całym świecie. Wyjazdy trwające od 6 do 12 miesięcy przewidują pobyt w uznanych ośrodkach naukowych oraz realizację projektów badawczych wspólnie z wybitnymi naukowcami z zagranicy. Wnioskowanie odbywa się bezpośrednio przez indywidualnego doktoranta. Nabór wniosków trwa do 18 grudnia do godz. 15.00.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://nawa.gov.pl/naukowcy/program-im-iwanowskiej.

7 grudnia o godzinie 13:00, w piątek, NAWA organizuje webinarium dla osób zainteresowanych złożeniem wniosków. Dokładne informacje o webinarium znajdują się na tej stronie.