E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

07.01.2019 - 22:44 (JK) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Wyjazd studyjny do Ziemi Świętej

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Wyjazdu Studyjnego do Ziemi Świętej w dniach 7-14.09.2019 r. Tym razem naszą podróż do Izraela wzbogacimy również o wędrówkę po Jordanii. Zgłoszenia przyjmuje i szczegółowych informacji udziela ks. dr Dawid Ledwoń: dawid.ledwon©us.edu.pl.
Zostało tylko kilka wolnych miejsc!
Program wyjazdu
Formularz zgłoszeniowy.
Zgłoszenie na wyjazd odbywa się przez wypełnienie tego formularza i przesłanie (przekazanie) do ks. D. Ledwonia.