zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

11.04.2019 - 20:30 (MB) | kategoria: Wykłady otwarte |   Wersja do druku

XXVI Wieczór teologiczny w ramach XI Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego "Biblia w kulturze polskiej"

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy religijnej na dwudziesty szósty Wieczór teologiczny, który odbędzie się w środę, 8 maja 2019 w auli Wydziału w Katowicach przy ul. Jordana 18. Rozpoczęcie o godz. 18.30. Tym razem w ramach organizowanego przez Dzieło Biblijne XI Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego podjęty zostanie temat Biblia w kulturze polskiej. Prelegentami będą prof. Joanna Sobczykowa, polonistka i ks. prof. Artur Malina, biblista. Przy okazji spotkania będzie możliwość otrzymania zaświadczenia o uczestnictwie.