zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

20.11.2019 - 08:42 (MB) | kategoria: Z życia UŚ |   Wersja do druku

Konkurs POP Science w ramach 4. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE

Do 25 listopada można przesyłać kandydatury do konkursu POP Science. Konkurs ma na celu wyłonienie osób, które zajmują się popularyzacją nauki w sposób najbardziej efektywny i interesujący. Zachęcamy do zgłaszania również pracowników i studentów Wydziału, którzy prowadzą taką działalność. W tej nowej propozycji towarzyszącej Śląskiemu Festiwalowi Nauki możliwe jest zgłoszenie siebie lub wskazanie kandydata w pięciu kategoriach:
• wideoblog,
• blog lub strona internetowa,
• audycja radiowa lub podcast,
• myśl globalnie, działaj lokalnie – naukowiec lub/i wykładowca akademicki szkoły wyższej działającej na terenie województwa śląskiego,
• myśl globalnie, działaj lokalnie – mieszkaniec województwa śląskiego.
Konkurs POP Science wpisuje się w hasło przewodnie czwartej edycji festiwalu, które brzmi: “Nauka jest bliżej”.
Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:
Zapraszamy wszystkich Państwa do nadsyłania propozycji oraz zainteresowania konkursem Państwa współpracowników oraz przekazanie informacji wszystkim pracownikom oraz studentom.
Koordynatorem konkursu jest dr Michał Brol (micha.brol@us.edu.pl), który z chęcią odpowie na wszelkie pytania.