zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

12.12.2019 - 22:07 (MB) | kategoria: Studenckie Koła Naukowe |   Wersja do druku

Świąteczna zbiórka darów

W dniach 10-20.12.2019 r. odbywa się świąteczna zbiórka darów dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Pszczynie. Potrzebne upominki to: składane parasole, skarpety (damskie: 38-43, męskie: 41-48), szampony, pasty do zębów, gąbki do kąpieli.

Prosimy o wrzucanie darów do pudła znajdującego się w holu Wydziału. Istnieje również możliwość przekazania ich osobiście w indywidualnie umówionym terminie i miejscu - kontakt:
Wydział Teologiczny UŚ: sknnor.pro©us.edu.pl Wydział Humanistyczny: mlodzi.klasycy©us.edu.pl