E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

10.06.2010 - 09:12 (GS) | kategoria: Komunikaty administratora |   Wersja do druku

Integracja edycji elektronicznej Studiów Pastoralnych oraz katalogu ECTS ze stroną WTL

Informujemy, że z dniem dzisiejszym strona rocznika WTL "Studia Pastoralne" została w pełni zintegrowana ze stroną główną WTL (nie otwiera się już w osobnym oknie). Przy okazji nieco odnowiony został interfejs strony. Dawny adres (www.wtl.us.edu.pl/stp) automatycznie przekierowuje do nowej lokalizacji (www.wtl.us.edu.pl/e107_plugins/wtl_stp).
Od kilku dni w pełni zintegrowany jest także katalog przedmiotów ECTS.