E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

17.10.2010 - 17:30 (GS) | kategoria: Komunikaty administratora |   Wersja do druku

Integracja edycji elektronicznej Śląskich Studiów Historyczno-Teologicznych ze stroną WTL

Informujemy, że z dniem dzisiejszym strona półrocznika WTL "Śląskie Studia Historyczno-Teologiczne" została w pełni zintegrowana ze stroną główną WTL (nie otwiera się już w osobnym oknie). Dawny adres (www.wtl.us.edu.pl/ssht) automatycznie przekierowuje do nowej lokalizacji (www.wtl.us.edu.pl/e107_plugins/wtl_ssht).