ks. R. Buchta: ze środy 23.10 przeniesiony na czwartek 24.10. – godz. 10.30-12.00

ks. W. Kania: 15-18.10. - odwołane

ks. J. Myszor: konsultacje odwołane

M. Kozubek: 14.12., godz. 15:30-17:00 (zamiast 10.12.)

ks. W. Kania: 15-18.10. - odwołane

18.03.2011 - 13:54 (GS) | kategoria: Komunikaty administratora |   Wersja do druku

Archiwalne numery SSHT przeszły OCR

Informujemy, że archiwalne zeszyty Śląskich Studiów Historyczno-Teologicznych, dostępne w wersji elektronicznej dotąd tyko w postaci obrazów stron w formacie .pdf zostały poddane procesowi rozpoznawania tekstów (OCR), zatem obecnie można przeszukiwać ich treść z pomocą funkcji wbudowanej w programy wyświetlające format .pdf. Ponadto wyszukiwarki internetowe będą mogły indeksować treść, nie tylko tytuły artykułów. Przy okazji dokonano optymalizacji plików (średnie zmniejszenie rozmiaru o 1/3), co powinno dodatkowo ułatwić korzystanie z nich użytkownikom dysponującym wolnymi łączami internetowymi. Autorów archiwalnych tekstów, zainteresowanych otrzymaniem wersji edytowalnej swoich tekstów prosimy o kontakt.