E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

18.03.2011 - 13:54 (GS) | kategoria: Komunikaty administratora |   Wersja do druku

Archiwalne numery SSHT przeszły OCR

Informujemy, że archiwalne zeszyty Śląskich Studiów Historyczno-Teologicznych, dostępne w wersji elektronicznej dotąd tyko w postaci obrazów stron w formacie .pdf zostały poddane procesowi rozpoznawania tekstów (OCR), zatem obecnie można przeszukiwać ich treść z pomocą funkcji wbudowanej w programy wyświetlające format .pdf. Ponadto wyszukiwarki internetowe będą mogły indeksować treść, nie tylko tytuły artykułów. Przy okazji dokonano optymalizacji plików (średnie zmniejszenie rozmiaru o 1/3), co powinno dodatkowo ułatwić korzystanie z nich użytkownikom dysponującym wolnymi łączami internetowymi. Autorów archiwalnych tekstów, zainteresowanych otrzymaniem wersji edytowalnej swoich tekstów prosimy o kontakt.