ks. B. Biela: 20.09. o godz. 11.30 do 13.00

ks. J. Szymik: 20.09. po Radzie Wydziału, czyli ok. 11.00

26.09.2008 - 08:44 (GS) | kategoria: Komunikaty administratora |   Wersja do druku

Nowe funkcje na stronie WTL

Informujemy, iż strona WTL została wzbogacona w obsługę kanałów informacyjnych (RSS1, ATOM, RDF) - wiadomości ze strony mogą być teraz odczytywane za pomocą czytników rss. Dotyczy to także czasopism Wydziału (Śląskich Studiów Historyczno-Teologicznych i Studiów Pastoralnych), dla których dystrybuowane są spisy artykułów z najnowszego zeszytu (ikona: ).
Uruchomiona została też funkcja subskrypcji biuletynu informacyjnego (newsletter) - odtąd można otrzymywać aktualne informacje z życia Wydziału za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wystarczy się zapisać (użytkownik może w każdej chwili samodzielnie zrezygnować z subskrypcji).