E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

26.09.2008 - 08:44 (GS) | kategoria: Komunikaty administratora |   Wersja do druku

Nowe funkcje na stronie WTL

Informujemy, iż strona WTL została wzbogacona w obsługę kanałów informacyjnych (RSS1, ATOM, RDF) - wiadomości ze strony mogą być teraz odczytywane za pomocą czytników rss. Dotyczy to także czasopism Wydziału (Śląskich Studiów Historyczno-Teologicznych i Studiów Pastoralnych), dla których dystrybuowane są spisy artykułów z najnowszego zeszytu (ikona: ).
Uruchomiona została też funkcja subskrypcji biuletynu informacyjnego (newsletter) - odtąd można otrzymywać aktualne informacje z życia Wydziału za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wystarczy się zapisać (użytkownik może w każdej chwili samodzielnie zrezygnować z subskrypcji).