zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

04.12.2019 - 00:58 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Wzory wypełniania indeksów w semestrze zimowym 2019/2020

Prosimy o wypełnianie indeksów zgodnie z załączonymi wzorami (ułatwi to pracę dziekanatu).

Teologia (studia stacjonarne): rok 1 - teologia; rok 1 - teologia pastoralna; rok 2 - teologia nauczycielska; rok 2 - teologia pastoralna; rok 3 - teologia nauczycielska; rok 3 - teologia pastoralna; rok 4 - teologia nauczycielska; rok 4 - teologia pastoralna; rok 5 - teologia nauczycielska; rok 5 - teologia w kulturze; rok 5 - teologia pastoralna.

Teologia (studia niestacjonarne): rok 1 - teologia; rok 2 - teologia nauczycielska; rok 3 - teologia nauczycielska; rok 4 - teologia nauczycielska; rok 5 - teologia nauczycielska; rok 5 - teologia w kulturze.

Nauki o rodzinie (I stopień - studia stacjonarne): rok 1; rok 2; rok 3.

Nauki o rodzinie (II stopień - studia stacjonarne): rok 1; rok 2.