zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

17.12.2019 - 22:29 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Godziny rektorskie

Na wniosek Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego aby umożliwić studentom powrót z ferii świątecznych, wprowadzam (dla wszystkich studentów) w dniu 7 stycznia 2020 r. godziny rektorskie – godziny wolne od zajęć dydaktycznych.
Jednocześnie w związku z faktem, że Prawosławne Święto Bożego Narodzenia zgodnie z kalendarzem juliańskim stosowanym w liturgii chrześcijańskiej Kościołów wschodnich przypada w dniu 7 stycznia 2020 r., aby umożliwić studentom należącym do tych Wspólnot powrót z domów rodzinnych na Uczelnię, proszę o usprawiedliwienie ich nieobecności na zajęciach dydaktycznych w dniu 8 stycznia 2020 r.

Z up. Rektora
PROREKTOR